Google Reviews Import (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Read more
sl: Preberite več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
