Google Reviews Import (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
