Google Reviews Import (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Read more
uk: Читати далі

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Custom
uk: Власний

en: Example
uk: Приклад

en: Authored on
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: Location ID
uk: ID місця розташування

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
