Google Reviews Import (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Read more
ast: Lleer más

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Authored on
ast: Autoría en
