Google Reviews Import (1.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Authored on
bs: Napisano
