Google Reviews Import (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Read more
da: Læs mere

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Client ID
da: Klient ID

en: Custom
da: Tilpasset

en: Example
da: Eksempel

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret
