Google Reviews Import (1.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Status
fr: État

en: Read more
fr: Lire la suite

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Example
fr: Exemple

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Changed
fr: Modifié

en: The configuration has been updated.
fr: La configuration a été mise à jour.

en: Account ID
fr: Identifiant (ID) du compte
