Google Reviews Import (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Read more
he: קראו עוד

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה
