Google Reviews Import (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored on
ka: დაიწერა
