Google Reviews Import (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista
