Google Reviews Import (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Read more
sv: Läs mer

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Custom
sv: Anpassad

en: Example
sv: Exempel

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad
