Google Reviews Import (1.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Example
vi: Ví dụ

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi
