Google Reviews Import (1.0.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: تم التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Custom
ar: مخصّص

en: Example
ar: مثال

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير
