Google Reviews Import (1.0.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Example
fi: Esimerkki

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut
