Google Reviews Import (1.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Read more
gl: Ler máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Example
gl: Exemplo

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado
