Google Reviews Import (1.0.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
