Google Reviews Import (1.0.0-alpha5) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Example
my: ဥပမာ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
