Google Reviews Import (1.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
