Google Reviews Import (1.0.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Read more
nn: Les meir

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Authored on
nn: Skrive
