Google Reviews Import (1.0.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Example
pl: Przykład

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono
