Google Reviews Import (1.0.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Example
ro: Exemplu

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
