Google Reviews Import (1.0.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Example
tr: Örnek

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti

en: Location ID
tr: Konum ID
