Google Reviews Import (1.0.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Authored on
bg: Написано на
