Google Reviews Import (1.0.0-alpha6) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Custom
cy: Addasu

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
