Google Reviews Import (1.0.0-alpha6) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο
