Google Reviews Import (1.0.0-alpha6) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha
