Google Reviews Import (1.0.0-alpha6) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: 1
gu: ૧
