Google Reviews Import (1.0.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
