Google Reviews Import (1.0.0-alpha6) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Read more
jv: Candhaké

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Example
jv: Contoné

en: Authored on
jv: Ditulis nang
