Google Reviews Import (1.0.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Authored on
kk: Уақыты
