Google Reviews Import (1.0.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Example
lv: Piemērs

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots
