Google Reviews Import (1.0.0-alpha6) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Read more
ms: Baca lagi

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: None
ms: Tiada

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Custom
ms: Tersuai

en: Authored on
ms: Dikarang pada
