Google Reviews Import (1.0.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Read more
nl: Lees meer

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Custom
nl: Aangepast

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Account ID
nl: Account-ID

en: Location ID
nl: Lokatie-ID
