Google Reviews Import (1.0.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Authored on
sq: Krijuar më
