Google Reviews Import (1.0.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Read more
ta: மேலும் படி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
