Google Reviews Import (1.0.0-alpha6) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Authored on
ur: تصنیف بر
