Google Reviews Import (1.0.0-alpha7) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Status
be: Статус

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Authored on
be: Дата:
