Google Reviews Import (1.0.0-alpha7) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
