Google Reviews Import (1.0.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Example
ca: Exemple

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat
