Google Reviews Import (1.0.0-alpha7) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Read more
de: Weiterlesen

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: None
de: Keine

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: View
de: Ansicht

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Created
de: Erstellt

en: Client ID
de: Client-ID

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Example
de: Beispiel

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Changed
de: Geändert

en: The configuration has been updated.
de: Die Einstellung wurde aktualisiert.

en: Account ID
de: Konto-ID

en: The record ID.
de: ID des Datensatzes

en: Location ID
de: Ort ID

en: Read less
de: Weniger lesen

en: Refresh Token
de: Token neu abrufen
