Google Reviews Import (1.0.0-alpha7) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Read more
eo: Legu pli

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Custom
eo: Propra

en: Authored on
eo: Verkita je
