Google Reviews Import (1.0.0-alpha7) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Status
et: Olek

en: Read more
et: Loe edasi

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud
