Google Reviews Import (1.0.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Authored on
hr: Izrađeno
