Google Reviews Import (1.0.0-alpha7) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Status
it: Stato

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: None
it: Nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Example
it: Esempio

en: Authored on
it: Creato il

en: Changed
it: Modificato
