Google Reviews Import (1.0.0-alpha7) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
