Google Reviews Import (1.0.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه
