Google Reviews Import (1.0.0-alpha7) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Read more
pt: Leia mais

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: None
pt: Nenhum

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: View
pt: Ver

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Custom
pt: Personalizado

en: Example
pt: Exemplo

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Changed
pt: Alterado

en: Read less
pt: Leia menos
