Google Reviews Import (1.0.0-alpha7) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon
