GoogleTagManager (2.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
