GoogleTagManager (2.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Currency
ur: کرنسی

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
